ایستگاه های کاری جدید لنوو با همکاری استون مارتین طراحی شده اند


ایستگاه های کاری سطح بالا همیشه بسیار سریع و قدرتمند هستند و اکنون آخرین سری Lenovo ThinkStation با قدرت قابل توجه و طراحی جذاب وارد بازار شده است. این شرکت ایستگاه های کاری جدید PX، P7 و P5 را معرفی کرده است که همگی از پردازنده های جدید Xeon Scalable (با کد Sapphire Rapids) استفاده می کنند و استون مارتین از طراحی ویژه ای برای تطبیق ظاهر این محصولات با قدرت پردازشی آن ها استفاده کرده است. سرعت بالا برای انتقال به کاربر.

ایستگاه های کاری جدید لنوو از طراحی نمادین سیاه و قرمز خانواده ThinkStation با سیستم خنک کننده سه کاناله بازطراحی شده با گریل سه بعدی و فن های بزرگ بهره می برند. این محصولات از طراحی ماژولار و بدون ابزار نیز بهره می برند و ارتقا و تعمیر آنها نیاز به ابزار خاصی ندارد.

ThinkStation PX بهترین مدل از ایستگاه های کاری جدید لنوو است و به لطف طراحی بهینه آن، برای افرادی در نظر گرفته شده است که به دسکتاپ های پیشرفته و همچنین مراکز داده نیاز دارند. این محصول از پردازنده ای تا 120 هسته بهره می برد و 53 درصد نسبت به نسل قبل قدرتمندتر است. به گفته XDA، دستگاه مذکور از چهار گرافیک ویژه برای سری ایستگاه کاری Nvidia RTX 6000 Ada بهره می برد. ضمناً امکان سفارش این محصول با حداکثر دو ترابایت حافظه DDR5 نیز وجود دارد. لازم به ذکر است که این دستگاه 1850 وات برق مصرف می کند.