اکنون می توانید تصاویر خود را با دستورات متنی در فتوشاپ ویرایش کنید


Adobe ابزار هوش مصنوعی جدید خود را با نام Generative Fill برای فتوشاپ معرفی کرد. این ویژگی جذاب به شما این امکان را می دهد تا با دستورات متنی ساده محتوای جدیدی را به تصاویر خود اضافه کنید یا از آن برای حذف اشیا از عکس ها استفاده کنید.

Adobe ابزار هوش مصنوعی جدید خود را به عنوان اولین دستیار گردش کار خلاق و طراحی در جهان معرفی می کند. اگرچه Generative Fill یکی از اولین محصولات Creative Cloud ادوبی است که با Firefly ادغام شده است، این شرکت برنامه های بلندپروازانه ای برای گسترش قابلیت های هوش مصنوعی مولد خود در Document Cloud، Experience Cloud و Adobe Cloud دارد. در حال حاضر ابزار مذکور به صورت آزمایشی برای کاربران فتوشاپ در دسترس است و اواخر امسال به صورت عمومی عرضه خواهد شد.

به گفته XDA، Adobe حدود یک ماه پیش Firefly را با تمرکز بر تولید تصاویر و جلوه های بصری راه اندازی کرد. شروع کار آزمایشی این ابزار یکی از کمپین های موفق توسعه دهنده فتوشاپ بوده است. Adobe ادعا می کند که Firefly تنها سرویس هوش مصنوعی در جهان است که محتوای تجاری با کیفیت و حرفه ای تولید می کند. زیرا بر اساس مجموعه تصاویر Adobe Stock آموزش داده می شود.