اکنون می توانید از ChatGPT در Galaxy Watch 4 و 5 خود استفاده کنید


ChatGPT یک ربات چت است که با تمام پیشینیان خود متفاوت است، هوشمندتر، عجیب تر و قدرتمندتر است. چت بات ChatGPT چنان سر و صدایی در توییتر و رسانه های فناوری ایجاد کرده است که این روزها تقریباً همه در مورد آن صحبت می کنند. حالا خبری از آن منتشر شده که از ادغام آن با گجت های پوشیدنی خبر می دهد.

گزارش کردن SimMobile، ابزار بسیار محبوب ChatGPT AI اکنون در ساعت‌های هوشمند Wear OS مانند گلکسی واچ 4 و گلکسی واچ 5 در دسترس است.

در واقع، WearGPT یک برنامه رایگان برای ساعت های هوشمند Wear OS است که برای دسترسی آسان به مدل های پیشرفته زبان هوش مصنوعی ChatGPT توسعه یافته است و استفاده از آن آسان است. این برنامه که به طور خاص برای دستگاه های Wear OS طراحی شده است، به عنوان یک روش کارآمد و راحت برای کاربران برای تعامل مستقیم با ربات چت از مچ دست خود توسعه یافته است.

علاوه بر این، WearGPT به طور خاص برای سازگاری با Wear OS 3 و Wear OS 2 طراحی شده است و به کاربران Galaxy Watch 4 و Galaxy Watch 5 اجازه می دهد تا با دانلود ساده به تجربه ChatGPT دسترسی داشته باشند.

ویژگی های WearGPT و نحوه استفاده از آن

WearGPT دارای مجموعه ای از ویژگی های قابل مقایسه با ChatGPT است، از جمله توانایی پاسخ به سؤالات پیچیده و مکالمه معمولی، ارائه محتوای متنی برای ایمیل، حل معادلات ریاضی و کد.

شاید در نگاه اول فکر کنید که کار با این برنامه سخت است، اما در واقعیت اینطور نیست. برای درخواست‌های صوتی، WearGPT را روی ساعت خود راه‌اندازی کنید و روی نماد میکروفون در صفحه اصلی ضربه بزنید. با این کار صفحه فرمان صوتی باز می شود و به شما امکان می دهد سؤال بپرسید. پس از اتمام، دکمه ارسال را فشار دهید.