اپل واچ با دوربین یک گام به واقعیت نزدیکتر شد!


اگرچه پتنت ها تضمین قوی برای نمایش محصولات در تولید نیستند، اما همچنان سرنخ هایی برای جهت گیری فکری یک شرکت هستند. طبق اخبار منتشر شده، پتنت جدید دیگری برای دوربین اپل واچ به تازگی به ثبت رسیده است. شاید اپل هنوز دوربین را به اپل واچ اضافه نکرده باشد. اما این بدان معنا نیست که او به این ایده فکر نمی کند.

ثبت اختراع توسط شرکت ها تضمینی برای تولید آن نیست و تنها می تواند به عنوان صدای افکار آن محسوب شود. The Verge گزارش می دهد که هفته گذشته، اپل یک پتنت را با شماره ثبت US-11571048-B1 برای مکانیزم انتشار بند اپل واچ که می تواند به دوربین داخلی مجهز شود، ثبت کرد.

این ایده در نوع خود عالی به نظر می رسد. اما پتنت جدید سومین ایده ثبت اختراع مرتبط با دوربین اپل واچ است که در سال های اخیر ثبت شده است. ظاهرا نسخه اولیه این پتنت در سال 2019 به ثبت رسیده است و نشان می دهد که در چند سال اخیر مهندسان اپل به فکر قرار دادن دوربین در اپل واچ و توسعه طرح های مختلف برای آن بوده اند.

وب سایت اولین بار به طور رسمی اپل در بخش خلاصه و توضیحات، بند ثبت اختراع جدیدی برای اپل واچ دیده می شود که ایده آن ایجاد راهی سریع و ارگونومیک برای جداسازی ساعت از بند بود و در جزئیات آن، یک بند با دو بخش و بخشی برای قرار دادن ساعت

این طراحی می تواند راه های جدیدی را برای استفاده از ساعت اپل ایجاد کند که دیگر محدود به مچ دست نیست و می توان از آن برای عکاسی استفاده کرد. در تصویر 3، ثبت اختراع شخصی را نشان می دهد که ساعت را در حالت بدون تسمه برای گرفتن عکس در دست گرفته است.