اپل در یک کنفرانس هیجان انگیز هدست واقعیت ترکیبی را به 100 مدیر ارشد نشان داد


بر اساس چه چیزی مارک آلمانی افشاگر معروف بلومبرگ مدعی است که اپل هفته گذشته یک مراسم مخفیانه در آمفی تئاتر برگزار کرده است. استیو جابز، هدست واقعیت ترکیبی خود را به 100 مدیر برتر این شرکت نشان داده است. گارمان می گوید «جلسه مهم» هفته گذشته نشان می دهد که فاصله زیادی با رونمایی از هدست اپل نداریم.

به نوشتن از MacRumors، مدیران ارشد اپل از سال 2018 هر ساله شاهد دمویی از هدست واقعیت ترکیبی این شرکت بوده‌اند، با این حال نمایش‌های سال‌های اخیر شامل خود دستگاه نمی‌شود و بیشتر بر پیشرفت‌هایی که هدست متحمل شده تمرکز کرده است. آلمانی می گوید که کنفرانس هفته گذشته بسیار مهمتر از کنفرانس های قبلی بود و هیجان زیادی در آن وجود داشت.

مارک گارمن می گوید با وجود اینکه فاصله زیادی با رونمایی از این هدست نداریم، به احتمال زیاد این محصول مورد انتظار با مشکلات مهمی معرفی خواهد شد. یکی از بزرگترین مشکلات هدست اپل قیمت آن است که حدود 3000 دلار است.

یکی دیگر از هدست واقعیت ترکیبی اپل است اپلیکیشن بزرگ خاصی ندارد که فروش آن را تضمین کند. هدست واقعیت مختلط اپل به یک باتری خارجی نیاز دارد که تقریباً هر دو ساعت یکبار باید با یک باتری جدید تعویض شود. برخی از کسانی که با هدست اپل کار کرده اند گفته اند که این محصول حس راحتی را به آنها منتقل نمی کند. به احتمال زیاد، هدست اپل در ابتدا با محتوای چند رسانه ای محدود عرضه خواهد شد.

مشکلات مطرح شده باعث شده است که مدیران ارشد اپل واقع بینانه به ماجرا نگاه کنند. به گفته مارک گارمن، مدیران اپل معتقدند که هدست واقعیت ترکیبی این شرکت در ابتدا سر و صدای زیادی ایجاد نخواهد کرد. گارمن می‌گوید این هدست تنها در چند ماه اپل را به رهبر بازار هدست‌های واقعیت ترکیبی تبدیل می‌کند.