اپل در حال کار بر روی یک “نمایشگر هوشمند مانند iPad” برای کنترل لوازم خانگی هوشمند است


طبق ادعا مارک گارمنافشاگر کهنه کار بلومبرگ می گوید اپل در حال کار بر روی خط جدیدی از لوازم خانگی هوشمند است. این شرکت که دیروز اسپیکر هوم پاد را به روز کرد، در حال کار بر روی یک “نمایشگر هوشمند” مشابه Google Nest Hub و Amazon Echo Show است.

منابع آگاه می گویند که نمایشگر هوشمند اپل طراحی مشابه تبلت های سری آیپد دارد، اما قیمت پایین تری دارد و بر روی کارهایی مانند خاموش و روشن کردن چراغ های خانه تمرکز خواهد کرد. نمایشگر هوشمند اپل مجهز به آهنربا خواهد بود تا بتوانید آن را روی سطوح مختلف قرار دهید.

نمایشگر هوشمند اپل عملکرد محدودتری نسبت به آی پد خواهد داشت و می توانید از آن برای FaceTime استفاده کنید و سایر دستگاه های خانه هوشمند را کنترل کنید. ظاهرا اپل ایده تولید نمایشگرهای هوشمند بزرگتر را نیز مورد بررسی قرار داده است.

The Verge می نویسد که اپل علاوه بر نمایشگر هوشمند، در حال کار بر روی مدل جدیدی از ستاپ باکس اپل تی وی با پردازنده سریعتر است و قصد دارد این محصول را در نیمه اول سال 2024 عرضه کند. برخلاف پیش بینی های اولیه، Apple TV جدید از محتوای 8K پشتیبانی نمی کند.

اپل همچنین در حال کار بر روی دستگاه دیگری است که ترکیبی از HomePod و Apple TV خواهد بود. ظاهرا این دستگاه با تاخیر مواجه شده است اما همچنان در مراحل ساخت قرار دارد. نمایشگرهای هوشمند اپل احتمالا در اوایل سال 2024 یا بعد از آن رونمایی خواهند شد.