اپل در حال ایجاد یک تغییر اساسی در ویژگی صفحه نمایش همیشه روشن آیفون 14 پرو است


iOS 16.2 beta 3 به کاربران آیفون 14 پرو اجازه می دهد تا پس زمینه و اعلان ها را در صفحه نمایش همیشه روشن غیرفعال کنند. به نظر می رسد این تغییر پس از بررسی شکایات در مورد ویژگی تخلیه باتری گوشی ایجاد شده است. اگرچه نمایشگر همیشه روشن به طور پیش‌فرض تصویر زمینه را کم‌نور می‌کند، اما اپل تغییراتی را برای رفع این مشکل اعمال کرده است.

به گزارش DigitalTrends، تغییرات اعمال شده در نسخه بتا iOS 16.2 در منوی نمایش و روشنایی اپلیکیشن در قسمت تنظیمات در قالب سه گزینه سوئیچینگ جدید ارائه شده است. تنظیمات Always On به طور پیش‌فرض فعال است و وقتی آیفون 14 پرو را به حال خود رها کنید، تصویر زمینه کم‌نور می‌شود. در iOS 16.2 دو گزینه دیگر از جمله Show Wallpaper و Show Nonitification وجود دارد که با صلاحدید کاربر امکان غیرفعال کردن هر دو یا یکی از آنها وجود دارد. با غیرفعال بودن این گزینه‌ها، صفحه قفل تنها زمانی که گوشی را قفل می‌کنید یا برای مدتی آن را رها می‌کنید، یک تصویر زمینه سیاه خالص با زمان و ابزارک نشان می‌دهد.

بسیاری از گوشی‌های اندرویدی موجود در بازار به کاربران اجازه می‌دهند صفحه نمایش همیشه روشن را غیرفعال کنند و به آن‌ها اجازه می‌دهند بدون نیاز به باز کردن قفل دستگاه، موارد دیگری را غیر از ساعت، مانند ابزارک‌های پیش‌بینی آب‌وهوا، یادآورهای تقویم و غیره مشاهده کنند. . ممکن است آخرین آپدیت صفحه نمایش همیشه روشن اپل در iOS 16.2 بتا به حل مشکل باتری آیفون 14 پرو کمک کند.