اپل احتمالا هر سال یک مک آپدیت شده را معرفی خواهد کرد


تیم ارزن، طراح تراشه در اپل، اهداف شرکت خود را در توسعه تراشه M1 توضیح داد. او همچنین جزئیات برنامه های این شرکت برای ساخت هر نسل جدید از تراشه های اختصاصی سری M را به اشتراک گذاشت.

میلت و باب بورچرز، در مصاحبه اخیر، معاون بازاریابی اپل در مورد تمایل غول فناوری کوپرتینویی برای بازنشانی کامل انتظارات کاربران از یک لپ تاپ یا پردازنده دسکتاپ صحبت کرد. میلت 30 سال است که در زمینه تولید تراشه فعالیت می کند و نزدیک به 17 سال است که در اپل کار می کند. او می گوید اپل از M1 به عنوان یک فرصت عالی استفاده می کند.

میلت در مورد اینتل با سیاست صحبت کرد. اما واضح است که این شرکت از دستاوردهای ارائه شده در Hernsel توسط تراشه های تیم آبی و این واقعیت که آنها فقط می توانند بر روی بازه زمانی اینتل کار کنند ناامید شده است. به گفته میلت، قدرت ApidPro به آنها یادآوری می کند که چه کاری می توانند انجام دهند.

اپل برای معرفی هر نسل جدید از تراشه های اختصاصی خود همین رویکرد را در پیش گرفته است. خانواده M2 واقعاً با ایجاد یک محیط رقابتی و حذف محدودیت‌های موجود، موقعیت رهبری بازار خود را حفظ می‌کند. میلت می گوید:

به گفته 9to5Mac، در حالی که مسیر جدید اپل در توسعه تراشه های اختصاصی با رویکرد اینتل در تضاد نیست، اما مفهوم بسیار روشنی دارد.