اپل احتمالاً در سال 2025 سری آیپد مینی را با یک دستگاه تاشو 10 اینچی جایگزین خواهد کرد


سال گذشته اپل آیپد مینی 6 را با تغییرات اساسی در طراحی و ارتقای سخت افزار داخلی عرضه کرد. این دستگاه اکنون حاشیه‌های نسبتاً باریک‌تری دارد و از حسگر Touch ID یکپارچه با دکمه پاور استفاده می‌کند. با این حال، به نظر می رسد غول فناوری کوپرتینویی برنامه های دیگری برای کوچکترین نسل تبلت های خود دارد. شاید اپل سری آیپد مینی را با یک دستگاه تاشو جدید با ابعاد حدود 10 اینچ جایگزین کند.

iPad mini 6 دستگاهی بسیار قدرتمند است که از تراشه A15 Bionic و سیستم دوربین بهبود یافته استفاده می کند. خط تولید آیپد مینی مدت ها است که سبک طراحی مدل اصلی را حفظ کرده است و نسخه های جدید آن با تغییرات تدریجی عرضه می شوند. اما آخرین نسل این محصول با تغییرات بسیار جذابی همراه بود و در واقع المان هایی از آیپد پرو و ​​مجموعه جدید آیپد ایر نیز در این دستگاه کوچک ارائه شد. به گفته Wccftech، اپل در حال ساخت دستگاه تاشو جدیدی است که می تواند جایگزین آیپد مینی شود.

شایعات حاکی از آن است که اپل در سال 2024، یک سال پس از عرضه اولین آیپد OLED خود، از یک دستگاه تاشو جدید رونمایی خواهد کرد. در صورت صحت این گزارش، محصول تاشو این شرکت در سال 2025 جایگزین تبلت های سری آیپد مینی خواهد شد. منبع این خبر همچنین اعلام کرده است که سازنده آیفون در حال کار بر روی صفحه نمایش تاشو جدید 20 اینچی است که احتمالا در مدل های آینده مک بوک

از آنجایی که اپل هنوز خبر معرفی تبلت تاشو خود را تایید نکرده است، نمی توان با قطعیت در مورد آن صحبت کرد. با این حال، اگر این درست باشد، با نزدیک‌تر شدن به تاریخ عرضه محصول تاشو اپل، مطمئنا اطلاعات و جزئیات بیشتری در دسترس خواهد بود.