اوپو عینک هوشمند Air Glass 2، تراشه MariSilicon Y و ردیاب سلامت OHealth H1 را معرفی کرد.


اوپو محصولات جدیدی را در رویداد Inno Day امسال معرفی کرد. این شرکت قبلا از واحد پردازش عصبی تصویربرداری اختصاصی خود به نام MariSilicon X رونمایی کرده بود و اکنون MariSilicon Y به عنوان دومین تراشه اختصاصی این شرکت شناخته می شود. این تراشه در واقع یک سیستم صوتی بلوتوث روی یک تراشه است و برخلاف تصور برخی افراد، جایگزین MariSilicon X نخواهد شد.

تراشه صوتی MariSilicon Y Oppo

MariSilicon Y یکی از اولین تراشه هایی است که از فناوری پردازش پیشرفته N6RF استفاده می کند. فناوری جذابی که باعث افزایش 50 درصدی پهنای باند بلوتوث نسبت به تراشه های بلوتوث فعلی می شود. اوپو اعلام کرده است که این تراشه برای اولین بار در صنعت، امکان انتقال صدای 24 بیتی 192 کیلوهرتز را بدون افت کیفیت از طریق بلوتوث ارائه می دهد.

اوپو در رویداد آنلاین خود از برند OHealth و اولین محصول تحت این برند، ردیاب سلامت OHealth H1 رونمایی کرد. به گزارش GSMArena، این دستگاه عملکردهایی مانند کنترل اکسیژن خون، نوار قلب (الکتروکاردیوگرام)، اندازه گیری صدای قلب و ریه مانند گوشی پزشکی، اندازه گیری ضربان قلب، نظارت بر دمای بدن و ردیابی خواب را ارائه می دهد.

OHealth H1 تنها 95 گرم وزن دارد و دارای طراحی بیضی شکل با لبه های گرد است. این ابزار داده های جمع آوری شده را با الگوریتم های سلامت Oppo ترکیب می کند تا دیدی کلی از سلامت افراد ارائه دهد. قابلیت اشتراک گذاری داده این محصول می تواند داده ها را به پزشکان، بیمارستان ها و کلینیک ها ارسال کند.

سومین محصول جدید اوپو Air Glass 2 نام دارد که در واقع یک عینک هوشمند است. وزن این لیوان ها تنها 38 گرم بوده و طراحی جذابی دارد. این شرکت چینی اعلام کرده است که این محصول از اولین لنز موجبر پراش رزین SRG دنیا استفاده می کند. لنز ساخته شده توسط خود اوپو.

عینک واقعیت افزوده Oppo Air Glass 2

لنزهای Air Glass 2 اوپو از تصحیح بینایی پشتیبانی می کنند و فریم آن نیز قابل تنظیم است. این محصول ویژگی هایی مانند برقراری تماس، ترجمه فوری، ناوبری مبتنی بر مکان، تبدیل صدا به متن و غیره را ارائه می دهد.