اندروید 13 برای سامسونگ گلکسی اس 20 FE منتشر شد


طبق گزارش GSMArena، سامسونگ رابط کاربری One UI 5.0 را برای Galaxy S20 FE منتشر کرده است. به روز رسانی G780FXXUAEVK3 برای مدل Exynos 990 در دسترس است. حجم این آپدیت کمتر از دو گیگابایت است.

به‌روزرسانی One UI 5 برای Galaxy S20 FE شامل آخرین وصله امنیتی اندروید است. گفته می‌شود این به‌روزرسانی در اروپا و روسیه منتشر می‌شود و در روزهای آینده برای کاربران بیشتری عرضه خواهد شد. One UI 5.0 احتمالا آخرین به‌روزرسانی مهمی است که Galaxy S20 FE دریافت خواهد کرد. این گوشی در سال 2020 با One UI 2.5 مبتنی بر اندروید 10 عرضه شد.

مقالات مرتبط:

سامسونگ همراه با گلکسی اس 20 FE، آپدیت One UI 4.1.1 را برای تبلت گلکسی تب اس 6 لایت منتشر کرده است. این رابط کاربری از سیستم عامل Android 12L استفاده می کند که مخصوص تبلت ها بهینه شده است. کاربران در هند به‌روزرسانی P619XXU1AVJ2 را دریافت کرده‌اند که شامل وصله امنیتی جدید اندروید نمی‌شود. در حال حاضر مدل LTE تبلت سامسونگ آپدیت شده است و مدل وای فای به زودی One UI 4.1.1 را دریافت خواهد کرد.

One UI 5.0 منتشر شده برای Galaxy S20 FE امکان سفارشی سازی صفحه قفل را فراهم می کند، دارای انیمیشن های جدید است و شامل تعدادی تغییرات در منوی تنظیمات است. این رابط کاربری در ابتدا برای پرچمداران سامسونگ عرضه شد و اکنون برخی از گوشی های میان رده نیز آن را دریافت کرده اند.