امکان خرید بیمه اقساطی بدون چک و سفته توسط آیتول


این سرویس برای اولین بار در ایران با توجه به نیاز کاربران در شرایط اقتصادی فعلی جهت تسهیل خرید بیمه برای دارندگان خودرو ارائه می شود. در خدمت خرید اقساطی بیمه از آیتول، روند بازدید کاربران و دریافت خدمات نسبت به روش های سنتی خرید بیمه آسان تر شده است و طی بررسی های انجام شده توسط آیتول به برآورد ریسک ها، نوآوری و ایجاد طرحی جدید به عنوان شرکت دانش بنیان مورد تاکید قرار گرفته است. است.

بیمه شدگان با استفاده از این سرویس آیتول می توانند وجوه مربوط به خرید یا تمدید بیمه نامه خود را بر اساس مدل قرارداد و اعتبارسنجی آیتول پرداخت کنند. سررسید اقساط تمدید یا خرید بیمه نامه با تاریخ صدور بیمه نامه برابر است و مهلت پرداخت صورتحساب 5 روز پس از سررسید می باشد.

کاربران آیتول علاوه بر خرید بیمه اقساطی بدون چک و سفته، از امکان مقایسه خدمات شرکت های بیمه، پشتیبانی 24 ساعته، خرید آسان و سریع بیمه نامه، صدور سریع بیمه نامه از کلیه شرکت های بیمه، و نیز بهره مندی می کنند. تضمین بهترین قیمت

سعید دوالت قائم مقام مدیرعامل آیتول درباره روند اجرای این سرویس می گوید: روند عملیاتی شدن این محصول از 6 ماه پیش آغاز شده است و در این مسیر ریسک های پیش رو، مدیریت و فرآیندهای پیچیده آنها بررسی شده تا به یک معقول برسد. نتیجه است. به گفته وی، اگرچه خدمات BNPL که در زمینه فروش اعتباری فعالیت می کند، خدمات قانونی بوده و توسط بسیاری از شرکت ها قابل استفاده است، اما به دلیل آنلاین بودن آیتول و نیاز به عملکرد سریع، این سرویس قابل استفاده نبود. استفاده شده.

وی درباره نحوه ارائه این خدمات بدون ضمانت می افزاید: تنها کاری که انجام داده ایم برآورد فروش و دادن چک معادل کل مبلغ است. به این ترتیب آیتول تعهد پرداخت را به شرکت های بیمه داده است، یعنی در صورت سررسید بیمه کاربر و پرداخت یا عدم پرداخت اقساط توسط کاربر، تغییری در مدل پرداخت شرکت های بیمه ایجاد نمی شود. در واقع ضمانت نامه در قرارداد توسط سیستم بانکی به عنوان یک راه حل در فرآیند ارائه خدمات ارائه می شود.

آیتول به عنوان یک سامانه یکپارچه خدمات خودرو که از طریق وب سایت و اپلیکیشن خود خدمات جامع خودرو را به صورت آنلاین ارائه می کند، در راستای وعده این برند برای پاسخگویی به تمامی دغدغه های خودرویی کاربران، خرید اقساطی بیمه را به عنوان جدیدترین سرویس خود اضافه کرده است. خدمات خود را قرار داده است.

آیتول امیدوار است سایر کسب و کارها نیز از ظرفیت ریسک پذیری خود بهره مند شوند و در راستای سهولت استفاده از خدمات ارائه شده، شرایط انعطاف پذیر و اقتصادی را برای کاربران خود ایجاد کنند.