امکان ایجاد آواتار سه بعدی به واتس اپ اضافه شد


آواتارها قرار است مظهر همیشه حاضر و پایدار کاربران آنلاین باشند. آیا وقتی با تصویری مواجه می شوید که بتواند شخصیت شما را بیان کند، احساس خاصی به شما دست می دهد؟ اکنون واتس اپ با آخرین آپدیت خود امکان ساخت آواتار را برای کاربران فراهم کرده است.

هنگام ایجاد تصویر آواتار در واتس اپ، این برنامه نمونه ای از مجموعه ای از میلیاردها ترکیب را به شما نشان می دهد و این به این معنی است که می توانید نسخه مورد علاقه خود را دوباره بسازید. اگر از دیدن آنچه می‌توانید خلق کنید هیجان‌زده هستید، به این صورت است:

  1. به روز رسانی های واتس اپ را بررسی کرده و نصب کنید
  2. وارد اپلیکیشن واتس اپ شوید
  3. وارد تنظیمات اپلیکیشن شوید
  4. روی Create Your Avatar ضربه بزنید
  5. با خلاقیت خود آواتار سفارشی خود را بسازید

ویژگی آواتار سه بعدی Whatsapp

اکنون شما با موفقیت آواتار WhatsApp خود را ایجاد کرده اید. اما کارکرد آن چیست؟ طبیعتا می توانید از آن به عنوان عکس پروفایل خود استفاده کنید. علاوه بر این، 36 استیکر مختلف در اختیار شما قرار خواهد گرفت که همگی بر اساس آواتار شخصی شما ساخته شده اند.

ساختن آواتار در واتس اپ سرگرم کننده به نظر می رسد و راهی عالی برای تغییر سلفی های معمولی شماست. علاوه بر این، استفاده از این قابلیت می تواند تا حدودی به بهبود حریم خصوصی کاربران کمک کند.

واتس اپ اعلام کرده است که آواتارها اینجا هستند تا بمانند. در پست وبلاگ این شرکت اشاره شده است که ویژگی آواتارها به مرور زمان به روز می شود تا کیفیت بصری آن با بافت ها و سایه های بهبود یافته بهبود یابد.

ویژگی آواتار سه بعدی Whatsapp

به گزارش VonArena، در پرسش‌های متداول آواتارهای واتس‌اپ، ویژگی‌های دیگری نیز وجود دارد که این پیام‌رسان در حال حاضر روی آن‌ها کار می‌کند. برای مثال، واتس‌اپ می‌گوید که در آینده کاربران می‌توانند با یکدیگر همکاری کنند و استیکرهای منحصربه‌فرد با آواتارهای متعدد بسازند.

پیش از این، وب‌سایت WABetainfo موفق شده بود نسخه‌ای از واتس‌اپ را رمزگشایی کند تا سرنخ‌هایی در مورد استفاده از آواتارها به‌عنوان نوعی فیلتر زنده دریافت کند که کاربران می‌توانند در هنگام تماس‌های ویدیویی زنده از آن استفاده کنند.

فیلترهای ویدیویی پیشرفته که مدل‌های سه بعدی را برای افراد واقعی اعمال می‌کنند، در حال حاضر در پلتفرم‌هایی مانند اینستاگرام متعلق به متا در دسترس هستند، بنابراین تصور آینده‌ای که در آن بتوانید با مدل سه‌بعدی آواتار خود در یک جلسه آنلاین حضور داشته باشید، چندان دور از دسترس نیست. از ذهن نیست.

به طور کلی، ایده و فناوری آواتارهای سه بعدی کاملاً جدید نیست. اپل و سامسونگ مدتی است که آواتارهای سه بعدی خود را ارائه می کنند و به عنوان مثال Memojis حتی می تواند چهره واقعی شما را هنگام برقراری تماس ویدیویی پنهان کند. با این حال، واتس اپ که یکی از برجسته ترین برنامه های ارتباطی در سراسر جهان است، مطمئناً می تواند در گسترش بیشتر این مفهوم نقش داشته باشد.

قابلیت ایجاد آواتار سه بعدی واتس اپ به صورت جهانی برای تمامی کاربران جهان فعال شده است. اگر هنوز این گزینه را در تنظیمات برنامه خود نمی بینید، مطمئن شوید که آن را به آخرین نسخه موجود به روز کرده اید.