اقامت دو روزه در هتل مارینا پارک کیش


خدمات پارک بادی مارینا

این پارک به دلیل عضویت در مجموعه هتل مارینا پارک کیش، محبوبیت آن را دوچندان کرده است و مسافران برای استفاده از این پارک جذب هتل مارینا می شوند. علاوه بر دکه های نوشیدنی و اسموتی های خوشمزه، امکان آفتاب گرفتن نیز وجود دارد که یکی از بهترین نکات مثبت این پارک محسوب می شود.

برای حضور می توانید از ساعت 10 صبح تا 6 بعد از ظهر ساعات خوشی را در کنار همسفران خود سپری کنید و هیجان جدیدی را تجربه کنید. فقط در نظر داشته باشید که پارک آبی بادی مارینا فقط مختص آقایان است و امکان حضور خانم ها در این پارک وجود ندارد اما دختران زیر 8 سال می توانند در کنار والدین خود از این پارک لذت ببرند.

این مطلب را نیز بخوانید: پرواز ترکیه استانبول-تهران

نحوه رزرو اتاق در هتل مارینا پارک کیش به مدت دو روز

این هتل از کیفیت بالایی برخوردار است و در منطقه ای از کیش واقع شده است که به تمام دیدنی های کیش و بازارهای آن دسترسی دارد. هتل مارینا پارک کیش 7 دقیقه تا مرکز تجاری، 6 دقیقه تا باغ پرندگان، 10 دقیقه تا حافظیه و 20 دقیقه تا کشتی یونانی با ماشین فاصله دارد.

برای رزرو اتاق بهتر است به سایت رزرواسیون هتل مراجعه کنید تا اتاق مورد نظر خود را انتخاب کنید. اتاق های رو به دریا قیمت بالاتری دارند اما اگر قصد سفر در دوره تخفیف دارید این اتاق ها نیز با قیمت مناسب در سایت موجود می شود.

لیست قیمت رزرو اتاق مطابق با مبلغ تعیین شده از سوی اتحادیه هتل های کیش می باشد اما برای کودکان زیر 5 سال رایگان بوده و هزینه ای دریافت نخواهد شد.

همچنین زوجین جهت رزرو اتاق در هتل مارینا پارک کیش نیاز به نامه محضری با مهر برجسته دارند. افراد مجرد نیز می توانند اتاق خود را با مدارک شناسایی رزرو کنند.