ارسال توییت در حساب کاربری OnePlus با آیفون برای این شرکت دردسرساز شد


یوتیوبر معروف مارک براونلی معروف به MKBHD هر ساله بهترین گوشی های هوشمند را در دسته های مختلف انتخاب می کند. او در سال 2022 عنوان بهترین مجسمه سال را به OnePlus 10T اعطا کرد.

تیم رسانه‌های اجتماعی OnePlus در پاسخ به پست MKBHD با ارسال توییتی از این فرصت برای خودنمایی استفاده کردند. این توییت ابتدا سوالی را در مورد نحوه دریافت جایزه مطرح کرد و سپس گفت که ثابت می کند در سال 2023 در مورد OnePlus 11 اشتباه می کنید.

در ابتدا، MKBHD با احترام یک پیام خصوصی برای OnePlus ارسال کرد، اما بعداً تصویری را به اشتراک گذاشت که نشان می داد توییت اصلی این شرکت از یک آیفون ارسال شده است.

به گزارش Androidauthority، سایر کاربران توییتر با اسکرین شات های خود به این اقدام وان پلاس واکنش نشان دادند. حساب توییتر این شرکت چینی از آن زمان تاکنون به این موضوع پاسخی نداده است.

این اولین بار نیست که وان پلاس از آیفون برای ارسال توییت استفاده می کند. شاید این شرکت فکر می‌کرد که توییت‌هایی که از آیفون ارسال می‌شوند در توییتر نمایش داده نمی‌شوند، زیرا این شبکه اجتماعی اخیراً قابلیت مشاهده توییت‌های دستگاهی را حذف کرده است. با این حال، Twitter API همچنان از ویژگی نمایش نوع دستگاه پشتیبانی می کند، بنابراین سایر برنامه ها همچنان می توانند اطلاعات آن را ببینند.