احتمالا شیائومی هرگز گوشی های سری 13 اس شیائومی را عرضه نخواهد کرد


شیائومی خود را برای عرضه جهانی گوشی های سری 13 شیائومی در نمایشگاه MWC 2023 آماده می کند و همزمان، یک افشاگر برنامه های بعدی این شرکت چینی را فاش کرده است. ظاهرا شیائومی تمایلی به عرضه گوشی های سری 13S شیائومی ندارد و در سه ماهه چهارم سال جاری به سراغ خانواده شیائومی 13T خواهد رفت.

شیائومی پس از عرضه سری ۱۲ شیائومی در سال گذشته به سراغ سری ۱۲S رفت. شیائومی 12 اس به پردازنده بهتری (Snapdragon 8 + Gen 1) نسبت به مدل استاندارد مجهز شده بود. چینی ها همچنین Xiaomi 12S Ultra را روانه بازار کردند که از نظر تصویربرداری حرف های زیادی برای گفتن داشت.

گوشی های سری 13 شیائومی که اواخر سال گذشته برای بازار چین رونمایی شدند، مجهز به پردازنده قدرتمند اسنپدراگون 8 نسل 2 هستند. اسنپدراگون 8 نسل 2 پیشرفت های نسلی قابل توجهی را تجربه کرده است و قدرتمندترین پردازنده در دنیای اندروید محسوب می شود. برخی شایعات می گویند که کوالکام تمایلی به تولید پردازنده اسنپدراگون 8+ نسل 2 ندارد.

به گزارش گیزموچینا، گوشی های سری 13 تی شیائومی در پایان سال جاری با قیمتی کمتر از گوشی های استاندارد این خانواده وارد بازار خواهند شد. احتمالا یکی از گوشی‌های سری 13T، ردمی K60 Extreme Edition با برند جدید خواهد بود. سال گذشته، شیائومی 12T Pro را با نام تجاری Redmi K50 Extreme Edition معرفی کرد. البته 12T Pro به جای دوربین 108 مگاپیکسلی به دوربین 200 مگاپیکسلی مجهز شد.