ابزار مبتنی بر ChatGPT به طور غیر رسمی به Google Chrome اضافه شد


یکی از تغییرات مهم که الون ماسک در توییتر، قیمت سرویس اشتراک توییتر آبی به هشت دلار در ماه تغییر یافت. این سرویس اشتراک اخیرا میزبان ویژگی جدیدی برای ارسال توییت های طولانی است. در این توییت ها محدودیت کاراکتر از 240 به 4000 می رسد.

کاربران توییتر سال هاست که به خواندن پست های کوتاه عادت کرده اند و هنوز رابطه خوبی با توییت های طولانی ندارند. هوش مصنوعی که در سال های اخیر پیشرفت های زیادی را تجربه کرده است، اکنون می تواند نکات مهمی را از متون طولانی استخراج کند.

یک توسعه‌دهنده پلاگین جدیدی به نام Summarize Tweet: I Ain’t Reading All That برای موتور کرومیوم ایجاد کرده است که از مدل زبان GPT-3 برای تجزیه توییت‌های طولانی و تبدیل آنها به توییت‌های کوتاه تا ۲۴۰ کاراکتر استفاده می‌کند. این افزونه عملکرد سریعی دارد، منابع زیادی را در سیستم درگیر نمی کند و استفاده از آن آسان است.

می توانید افزونه جدید را از فروشگاه آنلاین گوگل کروم برای این مرورگر دانلود کنید. پس از نصب، می‌توانید توییت‌های طولانی را با کلیک کردن روی گزینه I Ain’t Reading All That خلاصه کنید. این افزونه در تمامی مرورگرهای Chromium مانند Edge و Vivaldi نیز کار می کند.

خلاصه سازی متن یکی از ابزارهای اصلی نسخه جدید اج است. مایکروسافت هنگام معرفی این نسخه گفت که Edge جدید از هوش مصنوعی پیشرفته تری نسبت به ChatGPT استفاده می کند که توانایی خلاصه سازی متون طولانی را دارد. مایکروسافت همچنین هوش مصنوعی را به موتور جستجوی بینگ اضافه کرده است.