ابزار ایجاد تصویر مبتنی بر هوش مصنوعی بینگ در دسترس عموم قرار گرفته است


یکی از ویژگی های مهم GPT-4 از ورودی بصری پشتیبانی می کند، به این معنی که علاوه بر متن، می توان از تصاویر نیز به عنوان ورودی برای این هوش مصنوعی استفاده کرد. چند روز پیش مایکروسافت این امکان ایجاد تصویر مبتنی بر هوش مصنوعی را در بینگ جدید ارائه می دهد. اما این ویژگی به صورت محدود در دسترس بود.

گزارش کردن Windows Central، مایکروسافت تصمیم گرفته است تا امروز دسترسی به ابزارهای مبتنی بر تصویر را در دسترس قرار دهد هوش مصنوعی را در دسترس کاربران جدید بینگ قرار دهید. میخائیل پاراخین مایکروسافت اعلام کرده است که این شرکت قصد دارد دسترسی به ابزارهای ایجاد تصویر هوش مصنوعی را برای همه کاربران فعال کند.

پاراخین درباره ابزار Image Creator بینگ جدید برای اولین بار به صورت محدود معرفی شد، توضیحاتی ارائه کرده است. او می‌گوید مایکروسافت می‌خواست مطمئن شود که ویژگی جدید با خیال راحت راه‌اندازی شده است. به همین دلیل، واضح به نظر می رسد که غول فناوری مستقر در ردموند تا چند روز پیش برای ارائه گسترده این ویژگی آماده نبود.

مایکروسافت همچنان به جمع‌آوری و بررسی بازخورد کاربران ادامه می‌دهد تا اطمینان حاصل کند که ایجاد کننده تصویر جدید بینگ برای همه کاربران به خوبی کار می‌کند. این شرکت همچنین مشکلات احتمالی را شناسایی کرده و آنها را برای بهبود تجربه کاربری برطرف خواهد کرد.

در حال حاضر ابزار ایجاد تصویر مبتنی بر هوش مصنوعی در بینگ جدید تنها در صورتی فعال می شود که حالت شخصیتی این موتور جستجو را روی Creative تنظیم کنید. پاراخین در مورد اینکه آیا محدودیت شخصیتی بینگ برای دسترسی به Image Creator باقی خواهد ماند یا خیر، توضیحاتی ارائه کرده است.

Parakhin می گوید این ویژگی جدید به زودی به حالت های دیگر Bing یعنی Balanced و Persice نیز خواهد آمد. همچنین او اعلام کرده است که ابزار ایجاد تصویر با هوش مصنوعی به زودی از طریق یک دکمه به نسخه پیش نمایش مرورگر Edge اضافه خواهد شد.