آموزش کامل حذف تبلیغات در گوشی های شیائومی


اکنون شیائومی برندی است که کمتر کسی نام آن را شنیده است گوشی هوشمند ساخته شده توسط آن را ندیده است. محصولات این برند در ابتدای ورود به بازار با توجه به امکاناتی که ارائه می کردند قیمت مناسبی داشتند. به همین دلیل آنها به سرعت به شهرت رسیدند.

به تدریج گوشی های شیائومی توانستند جای خود را در بازار باز کنند و افراد زیادی را به خود جذب کنند. هم اکنون نیز محصولات شرکت مذکور در بسیاری از فروشگاه ها به چشم می خورد. اما مشکلی در گوشی های آن وجود دارد که برای صاحبان آن خوشایند نیست.

شیائومی در رابط کاربری MIUI گوشی های هوشمند خود تبلیغات نشان می دهد و این موضوع اصلا جالب نیست. مهم نیست که صاحب گل سرسبد دوست داشته باشد شیائومی 13 پرو یا میان رده مانند یک Redmi Note 11 باشید زیرا MIUI 12 و نسل های بعدی دارای تبلیغات هستند. با این حال، حذف تبلیغات از گوشی های هوشمند شیائومی با چند ترفند نسبتا ساده امکان پذیر است.

برای اینکه بتوانید تبلیغات مزاحم را از گوشی های شیائومی حذف کنید تا پایان این مقاله با زومیت همراه باشید.

نحوه حذف تبلیغات با غیرفعال کردن MSA

این روش را به عنوان اولین گزینه آموزش می دهیم زیرا توانایی رفع بسیاری از مشکلات تبلیغات MIUI را دارد. از آنجایی که غول چینی نمی‌خواهد شما آن را غیرفعال کنید، سعی کرده است این فرآیند را کمی خسته‌کننده کند، اما با صبر و حوصله می‌توانید MSA (تبلیغات سیستم MIUI) را خاموش کنید.

قبل از انجام این کار، باید مطمئن شوید که گوشی هوشمند شما دارای MIUI است و به Wi-Fi یا اینترنت موبایل متصل است. متأسفانه، شما نمی توانید این کار را به صورت آفلاین انجام دهید.

برای حذف تبلیغات با غیرفعال کردن MSA مراحل زیر را دنبال کنید.

  • ابتدا به تنظیمات بروید.
  • Passwords & Security را انتخاب کنید.
  • به مجوز و ابطال بروید.
  • در قسمت Authorization & Revocation، می توانید MSA را جستجو کرده و آن را غیرفعال کنید.
  • حالا 10 ثانیه صبر کنید، سپس Revoke را انتخاب کنید.